Kompletna strona www

Nowoczesna. Szybka. Prosta.

Na co możesz liczyć?

Nasz główny cel?
Chcemy, aby każdy mógł mieć swoją własną stronę internetową!

Nieważne czy posiadasz firmę produkcyjną, chcesz zaprezentować produkty, prowadzisz salon fryzjerski, kosmetyczny, salon tatuażu, restaurację, biuro rachunkowe, jesteś fotografem, artystą lub cokolwiek innego jeszcze wymyślisz… przygotujemy dla Ciebie stronę!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że rozpoczynając biznes liczy się każda złotówka. Zoptymalizowaliśmy projektowanie stron w taki sposób, aby koszt jej zrobienia był jak najniższy!

W cenie otrzymasz kompletną stronę z indywidualnym projektem graficznym.

Jeśli potrzebne są dodatkowe funkcjonalności na stronie takie jak blog lub system rezerwacji to również nie ma problemu – skontaktuj się z nami, a my wycenimy dla Ciebie rzeczy których potrzebujesz.

Jak wygląda współpraca?

Krok 1

Ustalenia i projekt

Na początku wspólnie ustalimy czego dotyczyć będzie strona, co ma się na niej znaleźć oraz inne istotne szczegóły. Nie pobieramy żadnych zadatków ani zaliczek!

Następnie przygotujemy działający projekt strony, który będziesz mógł dokładnie sprawdzić i przetestować.

Krok 2

Zmiany i poprawki

Kolejnym etapem jest wspólne omówienie projektu, wprowadzenie zmian oraz poprawek. Będziemy dopieszczać projekt tak długo, aż będziesz w 100% zadowolony z efektu!

Krok 3

Publikowanie

Wszystko gotowe? Strona została przez Ciebie zaakceptowana? Dopiero teraz możemy przystąpić do kwestii rozliczenia. Masz pewność, że płacisz za konkretny efekt pracy!

Następnie przystępujemy do publikacji w internecie – jeśli nie posiadasz serwera oraz domeny, pomożemy Ci również i w tym aspekcie. 

Realizacje

Zobacz kilka wybranych stron, które zrobliśmy

Od czego zacząć?

Napisz do nas, opisz pokrótce jakiej strony potrzebujesz, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i przedstawić Ci naszą propozycję.