Sklepy internetowe

Małe i duże

Na co możesz liczyć?

Nasz główny cel?
Chcemy, aby każdy mógł mieć swój własny sklep internetowy!

Nieważne czy chcesz sprzedawać produkty swojej firmy, kursy online, jesteś freelancerem, sprzedajesz usługi czy jeszcze coś innego – przygotujemy dla Ciebie sklep internetowy!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że rozpoczynając biznes liczy się każda złotówka. Zoptymalizowaliśmy projektowanie sklepów w taki sposób, aby koszt ich zrobienia był jak najniższy!

W cenie otrzymasz w pełni działający sklep internetowy z indywidualnym projektem graficznym.

Ostateczna wycena zależy głównie od stopnia rozbudowania sklepu, tego czy mamy wprowadzić od razu produkty czy nie, różnych integracji itp. Skontaktuj się z nami – wspólnie wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie. 

Jak wygląda współpraca?

Krok 1

Ustalenia i projekt

Na początku wspólnie ustalimy czego dotyczyć ma sklep, jakie produkty będą się w nim znajdować oraz inne istotne szczegóły. Nie pobieramy żadnych zadatków ani zaliczek!

Następnie przygotujemy działający projekt sklepu, który będziesz mógł dokładnie sprawdzić i przetestować.

Krok 2

Zmiany i poprawki

Kolejnym etapem jest wspólne omówienie projektu, wprowadzenie zmian oraz poprawek. Będziemy dopieszczać projekt tak długo, aż będziesz w 100% zadowolony z efektu!

Krok 3

Publikowanie

Wszystko gotowe? Sklep został przez Ciebie zaakceptowany? Dopiero teraz możemy przystąpić do kwestii rozliczenia. Masz pewność, że płacisz za konkretny efekt pracy!

Następnie przystępujemy do publikacji w internecie – jeśli nie posiadasz serwera oraz domeny, pomożemy Ci również i w tym aspekcie. 

Realizacje

Zobacz kilka wybranych stron, które zrobiliśmy

Od czego zacząć?

Napisz do nas, opisz pokrótce jakiego sklepu potrzebujesz, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i przedstawić Ci naszą propozycję.